Ваш запит надіслан. Ми скоро з Вами зв'яжемося
Типи вантажних перевезеньПро компаніюКонтактиІнша мова
+380 50 200 5888пн-пт с 9:00 до 21:00
Типи вантажних перевезеньПро компаніюКонтактиІнша мова
Ваш запит надіслан. Ми скоро з Вами зв'яжемося
+380 50 200 5888пн-пт с 9:00 до 21:00

Про компанію

Страхування вантажу
Відсутність передоплат
phone-icon
Прямий зв'язок з водієм
Відстрочка платежів для постійних клієнтів
Отримайте автоматичний розрахунок вартості протягом 15 секунд
Your request has been sent. We will contact you soon.

Моє ім’я — Олександр, я — директор та власник транспортно-експедиційної компанії Inter Smart Group.

Коли я починав свою діяльність у 2017 році, я освідомлював, що шлях не буде легким. Були зліти та падіння, та це на завадило мені перевезти близько двох сотень тисяч тон вантажів моїх клієнтів та отримати вже, певно, тонну досвіду. Зараз я радий представити своє творіння, яким пишаюся сам.

Моя ТЕК працює з перевізниками з Німеччини, Польші, Італії, Туреччини та України. Ми не зупиняємося розширювати географію. В цьому мені допомагає моя команда, в якій кожен розуміє свою роль, свою відповідальність та свій круг задач.

Звертаючись до нас Ви можете бути впевнені в цілісності вантажу, оскільки ми цінимо кожного клієнта та ваша довіра для нас — це найвище благо.

Прошу також звернути увагу на мій магазин мінеральних добрив, який я колись зроблю та розміщу за адресою http://mineralka.in.ua

Там ви зможете замовити (з доставкою від Inter Smart Group) добрива від багатьох виробників, що наявні в Україні. Азотні, NPK, мікродобрива, засоби захисту рослин та інше.

Ми працюємо в правовому полі України та підпорядковуємося міжнародним конвенціям що регулюють міжнародні перевезення. При внутрішніх перевезеннях по Україні — компенсуємо ПДВ.

Якщо Ви любите, коли запити обробляються швидко, транспорт подається вчасно, коли всі правила перевезення повністю дотримані, документи складені вірно і без затримок, тоді Ви оціните співпрацю з нами. Ви будете в курсі всіх етапів транспортування.

Вибираючи нас – Ви отримаєте надійного партнера, який готовий закрити Ваші найвитонченіші потреби в галузі логістики вантажів.

Зніміть вантаж зі своїх плечей, зверніться до нас зараз і заощадьте час, ми відкриті до нових знайомств та співпраці. Доставимо як собі

upd 27.01.2022: На почтаку 2022 року ми завершили розробку автоматичного калькулятора вартості вантажних перевезеннь. Він працює на базі машинного навчання та підлаштовується під попит та пропозицію на ринку на період прорахунку. І от нарешті ми насправді стали Smart! Ця велика подія стала для нас результатом піврічної розробки починаючи від ідеї проекту закінчуючи введенням експлуатацію. Пропоную всім бажаючим скористуватися цим чудовим засобом і відчути Smart в дії. Inter Smart Group — Олександр Галицький.

Компанія в цифрах

тонн вантажів з 2017 року
500 000+
кілометрів маршруту пройдено
2000+
успішних перевезень
6
років на ринку
15
постійних клієнтів
150+
позитивних відгуків

uk_UA