Про компанію

Страхування вантажу
Відсутність передоплат
Митно-брокерські послуги
Відстрочка платежів для постійних клієнтів
Отримайте автоматичний розрахунок вартості протягом 15 секунд
Your request has been sent. We will contact you soon.

Моє ім’я — Олександр, я — директор та власник транспортно-експедиційної компанії Інтерсмартгруп.

Коли я починав свою діяльність у 2017 році, я чітко освідомлював, що шлях не буде легким. Були зліти та падіння, та це на завадило мені на перевезти близько двох сотень тисяч тон вантажів моїх клієнтів та отримати вже, певно, тонну досвіду. Зараз я радий представити своє творіння, яким пишаюся сам.

Моя ТЕК працює з перевізниками з Німеччини, Польші, Італії, Туреччини та України. Ми не зупиняємося розширювати географію. В цьому мені допомагає моя команда, в якій кожен розуміє свою роль, свою відповідальність та свій круг задач.

Звертаючись до нас можете бути впевнені в цілісності вантажу, оскільки ми цінимо кожного клієнта та ваша довіра для нас — найвище благо.

Прошу також звернути увагу на мій магазин мінеральних добрив, який розміщений за адресою http://mineralka.in.ua

Там ви зможете замовити (з доставкою від Інтерсмартгруп) добрива від багатьох виробників, що наявні в Україні. Азотні, NPK, мікродобрива, засоби захисту рослин та інше.

Ми працюємо в правовому полі України та підпорядковуємося міжнародним конвенціям що регулюють міжнародні перевезення. При внутрішніх перевезеннях по Україні — компенсуємо ПДВ.

Якщо Ви любите, коли запити обробляються швидко, транспорт подається вчасно, коли всі правила перевезення повністю дотримані, документи складаються правильно і без затримок, тоді Ви оціните співпрацю з нами. Ви будете в курсі всіх етапів транспортування.

Вибираючи нас – Ви отримаєте надійного партнера, який готовий закрити ваші найвитонченіші потреби в галузі логістики вантажів.

Зніміть вантаж зі своїх плечей, зверніться до нас зараз і заощадьте час, ми відкриті до нових знайомств та співпраці. Доставимо як собі

upd 27.01.2022: В начале 2022 года мы завершили разработку автоматического калькулятора цен на грузоперевозки. Он работает на основе машинного обучения и подстраивается под спрос и предложение на рынке на период просчета. И вот наконец мы стали действительно Smart! Это большое событие для нас стало результатом полугодовой работы начиная от идеи проекта и заканчивая введением в строй. Предлагаю всем желающим попробовать и воспользоваться этим прекрасным инструментом рассчета. Александр Галицкий

Компанія в цифрах

2 200
тонн вантажу з початку 2022 року
250 000
кілометрів маршруту пройдено
800+
успішних перевезень вантажу
5
років на ринку
30
постійних клієнтів
100+
позитивних відгуків

uk_UA