Ваш запит надіслан. Ми скоро з Вами зв'яжемося
Типи вантажних перевезеньПро компаніюКонтактиІнша мова
+380 50 200 5888пн-пт с 9:00 до 21:00
Типи вантажних перевезеньПро компаніюКонтактиІнша мова
Ваш запит надіслан. Ми скоро з Вами зв'яжемося
+380 50 200 5888пн-пт с 9:00 до 21:00
Спасибо за отзыв!
Данная статья была Вам полезна?

Перевезення вантажів до 20 тонн по Україні

Страхування вантажу
Відсутність передоплат
phone-icon
Прямий зв'язок з водієм
Відстрочка платежів для постійних клієнтів
Отримайте автоматичний розрахунок вартості протягом 15 секунд
Your request has been sent. We will contact you soon.

Перевезення вантажів до 20 тонн — важливий етап в бізнес-плані будь-якої компанії. Якщо ви шукаєте надійного партнера, який зможе забезпечити швидке та безпечне перевезення в Україні, то ми готові вам допомогти!

Наша компанія забезпечує повний спектр послуг з перевезення вантажів до 20 тонн по всій території України та не тільки. Ми здійснюємо перевезення вантажів будь-якої складності, використовуючи лише надійну техніку та досвідчених професіоналів.

Наша фірма має великий досвід у сфері перевезень, і ми гарантуємо високу якість послуг та повну безпеку вашого вантажу. Ми розуміємо, що кожен вантаж унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Ми пропонуємо

Ми забезпечуємо перевезення вантажів на найвигідніших умовах. Наші ціни на перевезення вантажів до 20 тонн досить конкурентоспроможні, проте враховують терміновість замовлення.

У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які готові оперативно вирішити будь-яке завдання. Ми надаємо цілодобову інформаційну підтримку та супровід вантажу на всьому шляху перевезення.

Ми гарантуємо, що ваш вантаж буде доставлений вчасно та без пошкоджень. Наша компанія дбає про кожного клієнта і готова запропонувати ідеальне рішення для вашого бізнесу.

Замовляйте перевезення вантажів до 20 тонн в нашій компанії, і ви отримаєте тільки найвищу якість послуг та відмінний сервіс! Ми готові стати вашим надійним партнером у бізнесі!

Транспорт

Наша компанія має багатий досвід у вантажних перевезеннях, що дозволяє нам забезпечувати високу якість послуг. Ми працюємо з усіма видами вантажів і надаємо послуги як для корпоративних, так і для приватних клієнтів. Наша фірма має великий парк виключно надійної техніки, який включає в себе вантажівки та фургони різних типів та вантажопідйомності, що дозволяє нам вибирати підходящий транспорт для перевезення різних видів вантажів.

Перелік

🇺🇦 Тент штора 🇺🇦
до 22 тонн
13,6 м х 2,45 м х 2,6 м
будь-які вантажі
🇺🇦 Рефрижератор 🇺🇦
до 22 тонн
13,6 м х 2,45 м х 2,45 м
швидкопсувні вантажі

Індивідуально

Наша компанія пропонує широкий спектр додаткових послуг, які допоможуть клієнтам заощадити час і знизити ризики. Ми пропонуємо додатковий сервіс з навантаження та розвантаження вантажів, оформлення необхідної документації, а також митно-брокерські послуги.

Ми розуміємо, що кожен вантаж унікальний і потребує індивідуального підходу. Тому ми пропонуємо консультації наших експертів, які допоможуть підібрати оптимальний транспорт для вашого вантажу.

Ми також готові надавати послуги грузових перевезень за індивідуальними вимогами клієнта. Ми повністю дотримуємося всіх норм і правил, пов’язаних з вантажоперевезеннями, і гарантуємо безпечну та своєчасну доставку вантажу в будь-яку точку України та світу.

Отримайте автоматичний розрахунок вартості протягом 15 секунд
Your request has been sent. We will contact you soon.
UA map

Гнучкі ціни

Наша компанія пропонує гнучкі ціни на перевезення вантажів до 20 тонн. В залежності від терміновості завдання, ціна може варіюватися достатньо широко, що дає Вам право вибирати. Ми пропонуємо різні тарифи та готові розглянути індивідуальні пропозиції для наших клієнтів.

Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти були задоволені якістю наших послуг та поверталися до нас знову і знову. Ми готові забезпечити високий рівень обслуговування та повну підтримку на всіх етапах перевезення вантажу.

Наша компанія має широку мережу партнерів по всій Україні, що дозволяє нам здійснювати доставку вантажів в будь-яку точку країни та світу. Ми працюємо з надійними перевізниками та логістичними компаніями, що гарантує безпеку та своєчасність доставки вантажу.

Як ми працюємо

1
Розрахунок вартості
Автоматичний Калькулятор розраховує вартість перевезення та надсилає Вам результат
2
Оформлення заявки
Укладаємо договір та визначаємо хто і за що відповідає
3
Доставка вантажу
Транспорт у призначений час чекатиме під воротами Вашого підприємства
4
Оплата
Приймаємо безготівку у гривнях на розрахунковий рахунок та вчасно реєструємо ПДВ

За кордон

Ми також можемо забезпечити організацію перевезення вантажу за кордон. Ми маємо досвід роботи з міжнародними перевезеннями та готові допомогти клієнтам з оформленням необхідних документів та митними процедурами.

Наша компанія має високий рівень відповідальності і ми гарантуємо збереження та цілісність вантажу під час перевезення. Ми використовуємо тільки надійне обладнання та ресурси для транспортування вантажу.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для перевезення вантажів до 20 тонн в Україні, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо високу якість наших послуг, гнучку цінову політику та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти з організацією вантажоперевезень в будь-якій точці України та світу.

Inter Smart Group в цифрах

тонн вантажів з 2017 року
500 000+
кілометрів маршруту пройдено
2000+
успішних перевезень
6
років на ринку
15
постійних клієнтів
150+
позитивних відгуків
Отримайте автоматичний розрахунок вартості протягом 15 секунд
Your request has been sent. We will contact you soon.

uk_UA